Image

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1
ul. Księcia Janusza 45/47
01-452 Warszawa
Tel.:22 888 27 97, 22 632 59 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ckziu1.edu.pl

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 powstało  z połączenia funkcjonujących z powodzeniem od wielu lat: Zespołu Szkół nr 24 i Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3.
W skład nowej placówki wchodzą:
-Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły,
-Branżowa Szkoła I stopnia nr 66,
-Szkoła Policealna nr 48 dla Dorosłych,
-Szkoła Podstawowa dla Dorosłych nr 390,
-CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
Oraz formy pozaszkolne
- Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe,
- Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego nr 1
CKZiU nr 1 jest nowoczesnym centrum edukacyjnym otwartym na potrzeby zmieniającego się rynku pracy. Znajdzie tu miejsce każdy zainteresowany zdobyciem wykształcenia ogólnego i zawodowego.
Młodzież po ukończeniu szkoły podstawowej może wybrać technikum w zawodach: technik budownictwa, architektury krajobrazu, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, robót wykończeniowych w budownictwie lub szkołę branżową w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, dekarz.
Osoby dorosłe mogą uczyć się w formie stacjonarnej albo zaocznej, w szkole podstawowej liceum ogólnokształcącym lub na kwalifikacyjnych kursach zawodowych (technik budownictwa, architektury krajobrazu, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, florysta, technik administracji, technik rachunkowości i technik usług fryzjerskich.
A wszystko to pod jednym dachem, w przyjaznej atmosferze, w dogodnych formach i terminach, pod kierunkiem profesjonalnej i życzliwej kadry pedagogicznej.
Atuty CKZiU to dobre warunki lokalowe dające możliwość wykorzystania istniejących specjalistycznych pracowni zawodowych, bliskie sąsiedztwo bursy szkolnej, poradni psychologiczno-pedagogicznej, nowoczesna baza sportowa i dogodne położenie komunikacyjne. Szkoła umożliwia więc kontynuację nauki, doskonalenie zawodowe lub przekwalifikowanie. Wszystkie proponowane formy są bezpłatne i ogólnodostępne.