Współpracujemy z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą

Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Budownictwa nawiązała współpracę z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą. Pierwszym polem naszych wspólnych działań będą Swissbau - największe targi budowlane w Szwajcarii.

Targi odbędą się w Bazylei od 14 do 18 stycznia 2020 roku. Towarzyszą im liczne prezentacje i prelekcje, w trakcie których nie zabraknie możliwości nawiązania cennych kontaktów biznesowych. W ciągu pięciu targowych dni około 100 000 osób odwiedza stoiska prawie 1100 wystawców z całego świata, w tym także z Polski. Aż 95% odwiedzających jest zadowolonych, a 80% z nich to profesjonaliści z branży budowlanej.

Naszym wspólnym celem jest wsparcie polskich firm - członków Polskiej Izby Budownictwa, które chciałyby wejść na szwajcarski rynek budowlany. Pomożemy Państwu przeanalizować potrzeby rynku oraz potencjalnych odbiorców Państwa produktów i usług. Oddamy do Państwa dyspozycji m.in. narzędzia informacyjne, które powstały przy współpracy z polskimi fachowcami znającymi z własnej praktyki realia rynku szwajcarskiego.

Zachęcamy Państwa do udziału w targach Swissbau w 2020 roku jako wystawcy!

Osobą kontaktową jest Dominika Kowalska z PSIG: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Polska Izba Budownictwa

ul. Marii Konopnickiej 6

00-491 Warszawa

tel: 22 839 13 41

tel: 22 839 00 85

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem