Od 22 do 28 września 2018 r. odbędzie się VII Edycja Spotkania Branży Konstrukcyjno-Budowlanej połączonego z Regatami Adriabuild Sailing Cup 2018 w Chorwacji.

Udział w Spotkaniu biorą firmy budowlane, deweloperskie, energetyczne, architektoniczne oraz przedstawiciele branży finansowej. Gościnne wody Chorwacji przywitają blisko 80 osób – właścicieli, prezesów i dyrektorów firm związanych z branżą budowlaną. Głównymi atutami Spotkania jest możliwość realizacji kilku celów jednocześnie:

§  biznesowego – to doskonała okazja do budowania i utrwalania relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami

§  integracyjnego – żeglarstwo to elegancka i prestiżowa forma spotkań

§  sportowo-wypoczynkowego – rywalizacja, przygoda, wypoczynek, zabawa.

VII Edycja Adriabuild odbędzie w jednym z najpiękniejszych rejonów Chorwacji – Parku Narodowym Kornaty. Obok spotkań, prezentacji oraz rozmów biznesowych, motywem przewodnim będą, jak co roku, regaty żeglarskie i zawody sportowe. Odwiedzimy tym razem m.in. Veli Rat, Veli Iz oraz dobrze znane z poprzednich edycji Piškerę i Żminjak.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa ufundowała Statuetkę FAIR PLAY, która od lat jest obok Pucharu przechodniego Adriabuild, najbardziej cenionym trofeum tej rywalizacji. 

 

Stopy wody pod kilem!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Polska Izba Budownictwa

ul. Marii Konopnickiej 6

00-491 Warszawa

tel: 22 839 13 41

tel: 22 839 00 85

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem